Usługi Blacharskie

Blacharstwo Samochodowe Jerzy Wojdarski to profesjonalne naprawy i usługi blacharskie, blacharz i mechanik w Poznaniu. Specjalizujemy się w szeroko pojętej naprawie samochodów i aut powypadkowych. Nasz warsztat dzięki wyposażeniu w ramę naprawczo – pomiarową oraz inne profesjonalne narzędzia pozwala na przeprowadzenie najbardziej skomplikowanej naprawy samochodu. Wieloletnie doświadczenie i wiedza którą nasz zespół posiada pozwalają na świadczenie usług blacharskich na najwyższym poziomie. Profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta poparte jest licznymi referencjami - Auto Blacharz Jerzy Wojdarski to tysiące zadowolonych Klientów!

Nasz warsztat zajmuje się naprawą drobnych usterek powstałych w wyniku codziennego użytkowania samochodu jak i naprawą samochódów po poważnych kolizjach bądź wypadkach. Cenimy jakość usług dlatego Współpracujemy z całym szeregiem specjalistów z zakresu lakiernictwa, mechaniki, klimatyzacji, elektroniki dzięki czemu każdy klient który zostawia u nas swój samochód ma zagwarantowaną kompleksową naprawę i opiekę dla swojego auta.

- blacharz Poznań
- blacharstwo Poznań
- usługi blacharskie Poznań
- blacharstwo samochodowe Poznań
- naprawy blacharskie Poznań
- serwis blacharski Poznań
- auto blacharz Poznań

W przypadku pojawiających się pytań bądź jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu - postaramy się odpowiedź na wszystki pytania które Państwo do nas mają w zakresie usług blacharskich.


Nasza oferta: